>

Збірна України в п'ятницю завоювала п'ять медалей на Європейських іграх

Усього в активі збірної 41 нагорода

Збірна України піднялася з 11-го на 9-е місце в загальнокомандному заліку після чотирнадцятого дня перших Європейських ігор, які проходять у Баку.

Українським спортсменам вдалося завоювати в п'ятницю одну золоту, дві срібні та три бронзові нагороди, повідомляє Укрінформ.

На найвищу сходинку п'єдесталу піднялася Інна Черняк, яка виграла дефлімпійський турнір з дзюдо у ваговій категорії до 57 кг.

Срібними призерами Європіади стали жіноча команда зі стрітболу, що зайняла 2-е місце в турнірі з баскетболу 3х3, і дзюдоїст Олександр Поминов (понад 90 кг, дефлімпійці).

Бронзових медалей удостоєні боксер Ярослав Самофалов (69 кг), дзюдоїстка Наталія Ніколайчук (57 кг, дефлімпійці) і плавець Андрій Хлопцові (50 метрів на спині).

Усього на рахунку української збірної зараз 41 нагорода - 7 золотих, 13 срібних і 21 бронзова.