>

Марченко прорвався до вісімки кращих турніру ATP

Ілля виграв уже п'ять матчів на траві

Илья Марченко

Український тенісист Ілля Марченко успішно почав трав'яний сезон, вигравши вже п'ять матчів на турнірі ATP у Хертогенбосі.

Ілля через низький рейтинг (119-й) стартував із кваліфікації, пройшов трьох суперників, прибився до трави і почав громити представників тенісної еліти. Першою жертвою українця у вівторок став росіянин Михайло Южний (71-й), який переживає не найкращі часи, а сьогодні настала черга португальця Жоао Соуси (44-й).

Марченко взяв перший сет, впевнено граючи на своїй подачі і разок брейконув, а у другій партії вів із брейком, дозволив рахунок зрівняти, але на тай-брейку не залишив Соусі шансів. У підсумку 6:3, 7:6 (2), і українець у чвертьфіналі битиметься з бельгійцем Давидом Гоффіном (15-й номер рейтингу АТР).

Нагадаємо, українці з першої сотні рейтингу Сергій Стаховський і Олександр Долгополов цього тижня вилетіли у першому колі турніру ATP у Штутгарті.