>

Світоліна вигризла перемогу в Путінцевої в тригодинній битві на "Ролан Гарросі"

Еліна кілька разів пройшла по межі

Еліна Світоліна вперше в кар'єрі пробилася у третій раунд "Ролан Гарросу". У матчі другого кола 20-річна харків'янка, посіяна під 19-м номером, у напруженій боротьбі зломила опір Юлії Путінцевої з Казахстану: 1-6, 7-5, 9-7.

Матч тривав понад три години. Путіцева вела 6-1 і 3-0, але українка зуміла перевести матч у вирішальну партію. Після програшу другого сету казахстанська тенісистка взяла довгу перерву, після чого знову повела 3-0, 4-1, але Світоліна відігралася. У 10-му геймі вирішальної партії харків'янка вже святкувала перемогу, але Путінцева оскаржила рішення бокового арбітра, після чого суддя на вежі присудив їй очко.

Світоліна двічі поступалася 5-6, 6-7, але вигравала гейми на своїй подачі. У 14-му геймі українці вдалося зробити брейк, а потім успішно подати на матч.

До сьогодні рахунок особистих зустрічей між цими теніcистками був 1-5.