>

Фани "Бока Хуніорс" провели "газову атаку" під час дербі

Ультрас добряче підставили свою команду

архивное фото

Матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка Лібертадорес між аргентинськими клубами «Бока Хуніорс» і «Рівер Плейт» перервали після першого тайму за рахунку 0:0 у зв'язку з тим, що фани «Боки» розпорошили на стадіоні сльозогінний газ.

Повідомляють, що газ розпорошили в підтрибунному приміщенні. У кадрах телетрансляції видно, як футболісти «Рівер Плейт» протирають очі і ллють воду на обличчя, щоб змити розпорошену речовину.

Південноамериканська конфедерація футболу (КОНМЕБОЛ) поки що не повідомила, чи дограватимуть матч. Проте, ймовірно, «Боці» зарахують технічну поразку. Не виключено, що клуб дискваліфікують.

Перша зустріч двох команд зі столиці Аргентини закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Рівера».

Нагадаємо, «Бока» і «Рівер» - найпопулярніші в Аргентині команди. Матчі «ворогів» нерідко перетворюються на «війну» не тільки на стадіоні, а й за його межами.