>

"Дніпро" зіграв унічию з "Наполі" в Лізі Європи

Матч у Неаполі завершився з рахунком 1:1

У четвер в Неаполі "Дніпро" провів проти італійського "Наполі" перший півфінальний матч Ліги Європи.

Дніпропетровці побудували свою гру від оборони і не дозволили команді Рафаеля Бенітеса в першому таймі створити по-справжньому небезпечних моментів, передає "Апостроф".

Але незабаром після перерви неаполітанцям усе ж вдалося вийти вперед. На 50-й хвилині після подачі кутового головою м'яч у ворота переправив Давид Лопес. "Наполі" володів перевагою і міг не раз збільшити перевагу в рахунку, але у воротах "Дніпра" надійно діяв Денис Бойко.

Відбившись від атак суперника, дніпропетровці провели на 81-й хвилині контрвипад, який завершився прострілом справа Артема Федецького і точним ударом Євгена Селезньова.

"Дніпро" уникнув у гостях поразки і зіграв першу гру проти "Наполі" внічию 1:1. Друга зустріч між дніпропетровцями і неаполітанцями відбудеться 14 травня в Києві.

В іншій півфінальній парі в першому матчі іспанська "Севілья" виграла вдома в італійської "Фіорентини" - 3:0.