>

"Ювентус" обіграв "Реал" у півфіналі Ліги чемпіонів

Гра завершилася з рахунком 2:1

У Турині італійський "Ювентус" та іспанський "Реал" провели перший півфінальний матч Ліги чемпіонів.

Рахунок на 9-й хвилині відкрили господарі поля. Карлос Тевес пробив з далекої дистанції, голкіпер "Реала" Ікер Касільяс відбив м'яч перед собою, а Альваро Мората першим опинився на добиванні, передає "Апостроф".

Мадридці відігралися на 27-й хвилині - після подачі зліва від Хамеса Родрігеса головою впритул точно пробив Кріштіану Роналду.

На початку другого тайму вперед знову вийшов "Ювентус". Даніель Карвахаль збив у своєму штрафному Карлоса Тевеса, суддя призначив пенальті, який сам аргентинський форвард і реалізував.

Туринці виграли у "Реала" з рахунком 2:1. Гра у відповідь відбудеться 13 травня в Мадриді.

В іншій півфінальній парі перша зустріч відбудеться в середу - іспанська "Барселона" прийматиме німецьку "Баварію".