>

Мессі забив 400-й гол за "Барсу"

Каталонці через силу обіграли "Валенсію" на "Ноу Камп"

У центральному матчі туру в Прімері "Барселона" перемогла "Валенсію" - 2:0. Рахунок каталонці відкрили вже на першій хвилині - Суарес забив після передачі Мессі. "Валенсію" такий поворот не збентежив, і "Кажани" провели серію гострих атак на ворота Браво. Так, на 10-й хвилині Пареха не реалізував пенальті.

Закріпити перемогу каталонцям вдалося лише в компенсований час. Лео Мессі після пасу Алвеса переграв Дієго на 4-й компенсованій хвилині.

Це взяття воріт стало 400-м для аргентинця у складі рідного клубу (в офіційних матчах). За свою кар'єру в "Барсі" Ліонель забив 278 голів у чемпіонаті Іспанії, 75 - у Лізі чемпіонів, 32 - в Кубку Іспанії, 10 - у Суперкубку Іспанії, 4 - на чемпіонаті світу серед клубів, 1 - в Суперкубку УЄФА.

Таким чином, "Барса" за 6 турів до фінішу випереджає "Реал" на 2 очки.

"Барселона" – "Валенсія" 2:0

Голи: Суарес, 1, Мессі, 90+4