>

Верняєв і ще чотири українці вийшли у фінал ЧЄ зі спортивної гімнастики

Степко, Куксенков і Пахнюк, на жаль, виступають під іншими прапорами

Чемпион мира Олег Верняев

На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який триває у Монпельє, Франція, визначилися учасники всіх фіналів. Українські гімнасти боротимуться за медалі у трьох дисциплінах із сімох - багатоборство, на брусах і в опорному стрибку.

Чемпіон світу і кращий спортсмен України 2014 року Олег Верняєв із солідною перевагою у 3 бали виграв кваліфікацію у багатоборстві. Друге місце посів його екс-колега по команді, який торік прийняв громадянство Азербайджану Олег Степко. Сьомий результат показав ще один колишній спортсмен української збірної, який виступає нині за Росію, Микола Куксенков. Микита Єрмак - він, на щастя, з українським паспортом - кваліфікувався вісімнадцятим, а виїхав до Азербайджану разом зі Степком Павло Пахнюк - 21-м.