>

"Сибір" зломив казанських "барсів"

Новосибірськ фавориту не скорився

«Сибір» обіграла «Ак Барс» у третьому матчі фіналу «Сходу», скоротивши відставання в серії до мінімуму - 1:2.

Усі шайби у цій зустрічі забили у другому періоді. Спершу Кугришев, спритно зігравши на «п'ятачку», вивів «Сибір» уперед. Ця шайба викликала багато дискусій - арбітри 10 хвилин (!!!) дивилися відео, перш ніж ухвалити підсумковий вердикт. На радість місцевої публіки, судді не побачили у новосибірця гри високо піднятою ключкою. Не минуло й п'яти хвилин як «Ак Барс» відновив паритет. Кольцов добив шайбу у порожні ворота після слалому Лук'янова. На останній хвилині періоду захисник збірної Росії Ожиганов хвацьким кидком із середньої дистанції вивів «Сибір» уперед. У третьому періоді обидві команди були близькими до взяття воріт, але Салак (воротар «Сибіру») і Нільсен творили чудеса.

Четвертий матч серії відбудеться у четвер у Новосибірську.

«Сибір» (Новосибірськ) – «Ак Барс» (Казань) – 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

Голи: Кугришев - 2 (Ігнатович, Коскіранта), 29:55 - 1:0. Кольцов - 3 (Лук'янов, Рилов), 34:06 - 1:1. Ожиганов - 2 (біл., Губін), 39:14 - 2:1.

Рахунок у серії: 1-2.