>

Товариський матч збірних України та Латвії закінчився нічиєю

Долю матчу було вирішено в додатковий час

Збірні України і Латвії з футболу завершили товариський матч у Львові з рахунком 1:1.

Долю матчу було вирішено в доданий арбітром час, повідомляє УНІАН.

Українці мали помітну перевагу вже на самому початку гри, але зуміли втілити її в гол лише на 35-й хвилині. Після подачі кутового Олегом Гусєвим м'яч після серії рикошетів повернувся до нього ж, він прострілив зліва, воротар Олександр Колінько відбив м'яч, але прямо на ногу Андрію Ярмоленкові, який в дотик пробив точно.

У другому таймі українці продовжували атакувати. Особливо активно проявили себе господарі поля в кінцівці матчу. Але забити ще хоча б один гол вони так і не зуміли.

У свою чергу в доданий арбітром час латвійці розіграли штрафний, і після навісу з флангу Артура Зюзіна гол ударом головою забив Віталій Максименко.

Наступний матч збірна України проведе проти команди Грузії, в період з 5 по 10 червня (точну дату ще не визначено). Це буде товариська гра в рамках підготовки до матчу відбіркового циклу Євро-2016 Україна - Люксембург, який відбудеться 14 червня.