>

У Німеччині на гонках автомобіль вилетів у натовп, загинув глядач

"Зелене пекло" забрало чергове життя

Перший етап гоночної серії VLN Endurance Championship на знаменитій трасі Nürburgring, який відбувався сьогодні в Німеччині, закінчився трагічно.

На одному з кіл після першої години гонки Nissan GT-R британського гонщика Яна Марденборо вилетів за межі траси, перелетів огорожу і впав на глядачів. У результаті аварії один з них загинув на місці, ще кількох людей доправили до лікарні, пише motorsport.com.

Сам Марденборо не постраждав. Гонку було зупинено і не буде відновлено.

23-річний Ян Марденборо відомий як "комп'ютерний" гонщик. Раніше він брав участь виключно в гонках на комп'ютері. У 2011 році потрапив у програму GT Academy, яка дає шанс найкращим сімрейсерам перейти на професійний рівень.

Завершивши програму навчання, Марденборо став гонщиком Nissan, яка спонсорує програму GT Academy.

Nürburgring, а саме його "стара" частина Nordschleife, відома як "Зелене пекло". Так її прозвав триразовий чемпіонат світу Формули 1 Джекі Стюарт за небезпеку і велику кількість смертельних інцидентів. Формула 1 не використовує Nordschleife з 1976 року, проте гонки тут проводяться досі.