>

ЦСКА виграв за 80 секунд півфінал Кубка Гагаріна

"Йокеріт" не стримав атакувальний порив армійців

У четвер в Кубку Гагаріна відбулися перші матчі півфінальних серій на «Заході». Дебютант КХЛ фінський «Йокеріт» ледь не створив сенсацію в Москві. У протистоянні з ЦСКА, переможцем регулярного сезону, фіни за 10 хвилин до кінця третього періоду вели у дві шайби - 2:0. Однак армійці перевернули гру. На 51-й хвилині Радулов поквитався за одну шайбу, а потім почався справжній трилер: ЦСКА (зусиллями все того ж Радулова і Григоренка) за 80 секунд закинули ще дві шайби і вирвали перемогу.

В іншому матчі дня у «класиці» КХЛ пітерський СКА з ідентичним рахунком, 3:2, переграв московське «Динамо».

У п'ятницю відбудуться другі матчі серії. Також сьогодні на лід вийдуть і команди «Сходу»: «Сибір» зіграє з магнітогорським «Металургом» (чемпіоном минулого сезону), «АК Барс» битиметься з «Авангардом».

ЦСКА - «Йокеріт» 3:2 (0:0, 0:1, 3:1)

Шайби: 25:12 Хагман (Гундерсон, Аалтонен - більш.) - 0:1; 44:28 Мозес (Гундерсон, Охтамаа - більш.) - 0:2; 50:19 А. Радулов (Григоренко, Зайцев) - 1:2; 57:51 Григоренко (Зайцев, А. Радулов - більш.) - 2:2; 59:09 Григоренко (Зайцев, А. Радулов - більш.) - 3:2

Рахунок у серії: 1:0

СКА - «Динамо» 3:2 ОТ (0:1, 2:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 16:14 Робінсон (Лазушин, Пестушко) - 0:1; 22:55 Кетов (Мортенссон, Бурдасов) - 1:1; 27:03 Цвєтков (Пестушко) - 1:2; 32:41 Торесен (Ерікссон, Ковальчук - більш.) - 2:2; 60:49 Панарін (Червенко) - 3:2