>

Росія й Італія зіграли внічию в Лізі Європи

"Динамо" і "Торіно" закінчували гру в меншості

У четвер в Лізі Європи відбулися перші матчі 1/8 фіналу. «Севілья» (торішній тріумфатор турніру) в іспанському дербі переграла «Вільярреал» - 3:1. Судячи з усього, команда Емері може бронювати собі місце у чвертьфіналі. Відіграти такий гандикап в Андалузії «Субмарині» практично неможливо. А ось в італійському дербі все не так очевидно - «Фіорентина» і «Рома» в першому матчі переможця не виявили - 1:1.

«Наполі» в доволі видовищному поєдинку переграв московське «Динамо». Героєм зустрічі став аргентинець Гонсало Ігуаїн, який зробив хет-трик. У складі росіян гол забив Кевін Кураньї. Досвідчений німець відкрив рахунок уже на 2-й хвилині. Додамо, «Наполі» міг домогтися і більш комфортної перемоги - москвичі весь другий тайм грали в меншості через вилучення Злобіна.

У ще одному італо-російському протистоянні перемогу здобув «Зеніт». Пітерці на своєму полі переграли «Торіно» - 2:0. Туринці з 27-ї хвилини грали в меншості - вилучили Беннасі.

У ще двох поєдинках вольові перемоги здобули «Брюгге» і «Вольфсбург». Бельгійці на своєму полі мінімально перемогли «Бешикташ» (2:1), а «Вовки» розбили «Інтер» (3:1).