>

Ібра: у матчі з "Челсі" мене оточили 11 дітей

Парижани і без Ібри впоралися з "дітьми"

ПСЖ в 1/8 фіналу ЛЧ за сумою двох матчів переграв "Челсі" (1:1, 2:2). У повторній грі, яка відбулася в середу у Лондоні, парижани зробили справжнє диво, зумівши в меншості домогтися потрібного результату — на 31-й хвилині арбітр Куйперс вилучив з поля Ібрагімовича за фол проти Оскара.

Після матчу Златан зазначив, що рефері припустився помилки:

"Коли побачив перед собою червону картку, подумав: "Хлопець не розуміє, що робить. Може, це за щось інше?". Найгіршими в моменті з моїм видаленням були гравці "Челсі" - мені здавалося, що мене оточують 11 дітей.

Я прибирав ноги, бачив, що Оскар теж летить на цей м'яч. Не знаю, куди його вдарив і чи симулював він після цього, це не важливо. Ми перемогли, вийшли в наступний раунд, а далі буде видно.

Ми показали приголомшливий футбол, тому що грали в меншості навіть в овертаймі, тож команді треба віддати належне.

Команда продемонструвала високу майстерність і зіграла з великим серцем".