>

"МанЮнайтед" зломив опір "Кембриджа" в Кубку Англії

"Дияволи" помилок першої гри не повторили

У вівторок в Англії відбулися перегравання матчів 4-го раунду Кубка Англії. Центральний поєдинок дня відбувся на "Олд Траффорд", де "МанЮнайтед" приймав "Кембридж".

Початок матчу відклали на 20 хвилин - 35 автобусів з фанами гостей застрягли у заторі на під'їзді до стадіону. Однак на характері поєдинку цей форс-мажор не позначився - на сенсацію у "Кембриджа" сил не вистачило (перша гра, нагадаємо, закінчилася внічию 0:0). Манкуніанці вже у першому таймі вирішили питання з виходом у наступний раунд. Спершу Мата з близької відстані переправив м'яч у ворота після скидання Феллаїні. Потім аргентинець Рохо, класно зігравши головою, забив перший м'яч за МЮ. У другому таймі добив гостей Вілсон.

В інших матчах дня "Сандерленд" здобув вольову перемогу над "Фулхемом", а "Престон" переміг "Шеффілд Юнайтед".

МЮ - "Кембридж" 3:0

Голи: Мата, 25, Рохо, 32, Вілсон, 73

"Фулхем" - "Сандерленд" 1:3

Голи: Родальєга, 28 — Беттінеллі, 61 (автогол), Альварес, 75, Гомес, 90+3 (пен)

"Шеффілд Юнайтед" — "Престон" 1:3

Голи: Мерфі, 38 — Галлахер, 63, 73 (пен), Хантінгтон, 69