>

Мбокані вивів свою збірну до півфіналу Кубка Африки

Дьємерсі оформив дубль у матчі з принциповим суперником

Дьємерсі Мбокані допоміг своїй збірній вийти у півфінал Кубка Африки. У чвертьфіналі "леопарди" розправилися з сусідами і принциповими суперниками з Конго 4:2.

Мбокані став автором двох голів, але головне, що динамівець забив у той момент, коли це було необхідно. За рахунку 0:2 у середині другого тайму здавалося, що справи збірної Демократичної Республіки Конго зовсім погані, але Мбокані зумів покласти початок блискучій перемозі своєї збірної. До 75-ї хвилини "червоно-блакитні" відновили рівновагу, а незабаром захисник Жоель Кімуакі вивів ДР Конго вперед. Заключного удару завдав Мбокані - 4:2.

За вихід у фінал конголезці посперечаються з переможцем пари Алжир - Кот-д'Івуар, протистояння яких відбудеться 1 лютого.

В іншій півфінальній парі зіграють господарі турніру, які здолали в 1/4 фіналу Туніс 2:1, а також щасливчик пари Гана - Гвінея.

Додамо, що ДР Конго вийшла до 1/2 фіналу вперше з 1998 року, коли у підсумку посіла третє місце.