>

Ваврінка розбив Нішикорі у чвертьфіналі AusOpen

Стен розібрався з японцем у трьох сетах

Четвертий номер світового рейтингу швейцарський тенісист Стен Ваврінка зробив ще один крок до захисту свого титулу на Відкритій першості Австралії. У чвертьфіналі швейцарець розгромив Кеї Нішикорі (п'ята ракетка світу) у трьох сетах: 6:3, 6:4, 7:6 (8).

Стен зробив три брейки і двадцять ейсів, допустивши чотири помилки на подачі. В активі його суперника один брейк і шість подач навиліт із двома подвійними помилками. Загалом спортсмени провели на корті 2 години і 3 хвилини.

Після цього матчу рахунок в особистих зустрічах спортсменів став 3:1 на користь Ваврінки.

У півфіналі Australian Open Стенові належить тепер зіграти з переможцем матчу між сербом Новаком Джоковичем і канадцем Мілошем Раоничем. У другому півфіналі зустрінуться Томаш Бердих і Енді Маррей.