>

"Мілуокі" розгромив "Нікс" у Лондоні

"Нью-Йорк" зазнав 16-ї поразки поспіль

«Мілуокі» в Лондоні в рамках виїзного турне НБА завдали «Нью-Йорку» чергової поразки. «Олені» вже в першій чверті, яку виграли 31:13, зняли всі питання про переможців матчу. Для «Нікс» це фіаско став 16-м поспіль.

«Х'юстон» не відчував проблем у матчі з «Оклахомою». Уже в першій чверті «Ракети» здійснили приголомшливий ривок - 40:18. У другій чверті Дюрант і Весбрук трохи скоротили розрив у рахунку, але в цілому «Х'юстон» контролював перебіг гри і не підпустив суперника ближче, ніж на 11 балів. У складі «Ракет» блискучий матч провів Харден, який ще недавно виступав за «Громових». Захисник у цій зустрічі набрав 31 очко.'

«Мілуокі» - «Нью-Йорк» - 95:79 (31:13, 25:24, 26:19, 13:23)

М: Мейо (22), Найт (20 + 5 підбирань + 6 передач + 6 перехоплень), Адетокунбо (16 + 5 підбирань), Міддлтон (14 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Пачулія (11 + 14 підбирань + 5 передач)

НЙ: Ентоні (25 + 3 перехоплення + 8 втрат), Вір (13), Кальдерон (11 + 9 передач).

«Х'юстон» - «Оклахома-Сіті» - 112:101 (40:18, 24:35, 24:22, 24:26)

Х: Харден (31 + 9 підбирань + 10 передач), Аріза (17 + 4 перехоплення), Мотеюнас (14), Ховард (13 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Сміт (13 + 7 підбирань), Беверлі (13 + 5 підбирань)

ОС: Дюрант (24 + 10 підбирань + 3 блок-шоти), Вестбрук (16 + 8 підбирань + 8 передач + 5 перехоплень + 8 втрат), Джексон (16 + 6 підбирань + 6 передач), Ібака (13 + 7 підбирань).

«Лейкерс» - «Клівленд» - 102:109 (30:30, 31:27, 14:22, 27:30)

Л: Хілл (20 + 6 підбирань + 3 перехоплення), Браянт (19 + 6 підбирань + 17 передач), Н. Янг (14), Бузер (9), Лін (9), Девіс (8 + 5 підбирань), Джонсон (8), Блек (8)

К: Джеймс (36 + 5 підбирань + 5 передач), Ірвінг (22 + 5 втрат), Лав (17 + 7 підбирань), Сміт (14), Томпсон (5 + 11 підбирань), Мозгов (4 + 10 підбирань).