>

"Лаціо" купив за 4,5 млн євро матч ЛЧ

Румунський клуб дозволив римлянам пролізти в груповий етап турніру

Колишній акціонер бухарестського «Динамо» заявив, що румунський клуб здав домашній матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Лаціо» у 2007 році.

Гру на своєму полі римляни завершили нічиєю (1:1), а в повторній зустрічі, поступаючись до перерви 0:1, у другому таймі забили три м'ячі і вийшли в груповий раунд.

За словами функціонера, ім'я якого не розголошують, керівники клубів домовилися про все перед матчем просто в готелі, де зупинилася італійська команда.

У перерві матчу гравцям «Динамо» дали команду дозволити суперникові забити.

Вийшовши в груповий раунд, «Лаціо» перевів гроші румунській стороні як суму трансферу за захисника Штефана Раду.

28-річний Раду обійшовся римлянам у 4,5 мільйона євро, проте екс-акціонер «Динамо» заявив, що тоді гравець не коштував цих грошей, але потім уже у складі «Лаціо» додав і став гравцем основного складу.