>

"Молодіжка" Росії героїчно програла Канаді чемпіонат світу

Російським хокеїстам до дива не вистачило однієї шайби

Молодіжна збірна Канади виграла домашній чемпіонат світу. У фіналі, який проходив у Торонто (на грі були присутні 20 тисяч фанів!), "Кленові листки" в неймовірному за напруженням матчі перемогли Росію.

У середині другого періоду Канада впевнено трощила своїх одвічних хокейних суперників - 5:1. Однак Росія не здалася і протягом однієї хвилини закинула дві шайби. На 38-й хвилині Голдобін, реалізувавши більшість, скоротив різницю в рахунку до мінімуму - 4:5.

Третій період пройшов під диктовку команди Брагіна, але Канада, підтримувана трибунами, вистояла.

Таким чином, Канада взяла реванш у Росії за поразку у фіналі молодіжного ЧС у 2011 році.

Канада — Росія – 5:4 (2:1, 3:3, 0:0)

Голи: Дюклер – 4 (Домі), 0:23 – 1:0. Пол – 3 (Пойнт, Віртанен), 2:32 – 2:0. Юдін – 1 (Голишев, Дергачов), 9:20 – 2:1. Макдевід – 3 (Морріссі), 25:08 – 3:1. Домі – 5, 27:22 – 4:1. Райнхарт – 5 (Домі), 32:30 – 5:1. Барбашев – 3 (бол., Бучневич, Юдін), 34:21 – 5:2. Толчинський – 4 (Голдобін, Валієв), 34:53 – 5:3. Голдобін – 2 (бол., Толчинський, Камєнєв), 37:37 – 5:4.