>

Суперліга: "Хімік" ледь не потонув у "Дніпрі"

Вихованці Мужнієкса вперше в сезоні відчули проблеми у грі

Южненський "Хімік" здобув 12-ту перемогу в сезоні. Цього разу "Дніпро" дав справжній бій машині Мужнієкса. На перерву вихованці Хомічюса пішли, ведучи в рахунку - 35:24. Але у третій чверті южненці зробили ривок "+12" (результативно грав Мур). У заключній чверті "Хімік" розтрощив опонента, дозволивши тому набрати лише три очки.

"Політехніці" зміна тренера не допомогла. Львів'яни більшу частину матчу з тріском програвали "Ферро". Однак в останній чверті ледь не сталося диво. "Політехніка" виграла фінальний відрізок з різницею в 16 очок. Але цього не вистачило - "Ферро" здобув перемогу - 73:70.

"Дніпро" — "Хімік" 49:63 (19:13, 16:11, 11:23, 3:16)

"Дніпро": Мішула (19), Ревзін (4), Мальчевський (3), Тимофеєнко (14 + 8 підбирань + 7 передач + 4 втрати), Загреба (2 + 2 блок-шоти) - старт; Шевченко, Місяць, Чигринов, Закурдаєв (2), Малюк (5 + 6 підбирань)

"Хімік": Нідхем (9 + 4 підбирання + 4 передачі + 4 втрати), Мур (26 + 5 підбирань), Конєв (2), Корнієнко (6 + 6 підбирань), Пустовий (6 + 7 підбирань) - старт; Бєліков, Рябчук (8), Зайцев (4 + 5 підбирань), Петров, Попов (2).

"Ферро" - "Політехніка" - 73:70 (13:13, 19:8, 24:16, 17:33)

"Ферро": Теряник, Рибалко (14 + 7 підбирань + 5 передач), Антонець (24 + 6 підбирань), Конате (13 + 11 підбирань + 4 передачі), Змитрович (2) - старт; Тимощук (1), Вільховецький (19), Луговцов, Камусакі

МБК "Миколаїв" - "Говерла" 78:58 (19:16, 15:15, 23:8, 21:19)

"Миколаїв": Буренко (21 + 5 передач + 3 перехоплення), Шундель (10), Онуфрієв (10), Череповський (5 + 10 підбирань + 4 блок-шоти), Кушніров (2 + 6 підбирань) - старт; Цикалюк (14 + 6 підбирань + 3 блок-шоти), Доунс (8), Сизов (5 + 9 підбирань), Єгоров (2), Галенко (1), Ільченко.