>

"Шахтар" розтрощив запорізький "Металург" у 14-му турі УПЛ

Через снігопад, який вчора обрушився на Запоріжжя, ця гра могла не відбутися

Донецький "Шахтар" у матчі 14-го туру Прем'єр-ліги розгромив запорізький "Металург" - 4:0. У першому таймі "гірники" не форсували події, але п'ять моментів біля воріт Боровика створити змогли. Але Степаненко, Тейшейра і Срна своїми шансам не скористалися.

Після перерви донеччанам вдався бліцкриг. Так, на 56-й хвилині Марлос, взявши гру на себе, увірвався в штрафну і закрутив м'яч у дальній кут. На 60-й хвилині Тейшейра, вирвавшись один на один з голкіпером, забив другий м'яч. Через хвилину Алекс оформив дубль, замкнувши простріл Срни. Крапку в матчі на 90-й хвилині поставив Веллінгтон Нем.

Зазначимо, що поле "Славутич Арени" було в хорошому стані. Хоча ще вчора у Запоріжжі точилися розмови про перенесення матчу - на місто обрушився снігопад.

Таким чином, "Шахтар" набрав 28 очок. У "Дніпра" - 27 пунктів, у "Динамо" - 30. Кияни сьогодні битимуться з "Ворсклою", "Дніпро" завтра прийме донецький "Металург".

"Металург" З – "Шахтар" 0:4

Голи: Марлос, 56, Тейшейра, 60, 61, Нем, 90