>

НБА: "Кліпперс" розбив "Маямі"

"Вітрильники" у першій чверті нокаутували суперника

"Кліпперс" на виїзді впевнено переграв "Маямі". "Вітрильники", в першій чверті рвонувши 39:15, по суті вбили інтригу. "Хітс" без Вейда гідну відсіч гостям дати не змогли. У складі "Кліпперс" класний матч провів Пол, приплюсувати до 26 очок 12 передач.

"Чикаго" не вдалося встановити рекорд клубу за кількістю виїзних перемог на старті сезону. "Сакраменто" перервав серію "Биків" з шести вікторій поспіль, не дозволивши повторити досягнення "Сперс", які у 2010 році перемогли на старті у семи зустрічах.

"Маямі" - "Кліпперс" - 93:110 (15:39, 25:19, 26:30, 27:22)

М: Бош (28 + 7 підбирань), Напьер (17 + 5 підбирань), Денг (13 + 5 підбирань), Чалмерс (13 + 3 перехоплення), Браун (9)

К: Пол (26 + 12 передач), Гріффін (26 + 7 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення), Редік (14), Джордан (12 + 11 підбирань), Барнс (9), Кроуфорд (5 + 9 передач), Фармар (3 + 5 втрат).

"Сакраменто" - "Чикаго" - 103:88 (22:29, 30:18, 28:21, 23:20)

С: Казінс (22 + 14 підбирань + 5 втрат), Гей (20 + 7 підбирань), Коллісон (17 + 6 підбирань + 12 передач), Касспі (14), Маклемор (11), Вільямс (10)

Ч: Батлер (23 + 8 підбирань), Гібсон (12 + 8 підбирань), Данліві (12), Брукс (12), Ноа (10 + 11 підбирань + 6 передач), Хайнрік (9 + 7 передач), Міротич (7 + 5 підбирань).