>

П'ять "гірників" допомогли Бразилії розгромити Туреччину

Адріано і Дуглас дебютували за "Селесао"

Учора збірна Бразилії провела товариський матч проти Туреччини. У Стамбулі на "Іненю" вихованці Дунги розгромили господарів - 4:0.

Зазначимо, Луїс Адріано вийшов у стартовому складі і відіграв досить продуктивно. Саме Луїс допоміг захиснику Туреччини Каї Семіху відправити м'яч у свої ворота. На 73-й хвилині Адріано поступився місцем на полі Каземіро.

Ще один "гірник" Дуглас Коста з'явився на полі на 77-й хвилині, замінивши нашого старого знайомого Вілліана. Для Луїса і Кости цей матч був першим за збірну.

Фред вийшов на заміну на 85-й хвилині. Екс-"гірниа" Фернандіньйо на 73-й хвилині замінили на Коутіньйо. Таким чином, загалом у грі взяло участь п'ять (!!!) гравців, так чи інакше пов'язаних із донецьким "Шахтарем".

Туреччина - Бразилія - 0:4

Голи: Неймар, 20, 60, Кая Семіх, 24 (автогол), Вілліан, 44