>

Словаччина, обігравши Іспанію, вирвалася в лідери нашої групи

Команда Козака може сплутати нам усі карти

У групі С, де виступає збірна України, сталася сенсація. Збірна Словаччини на своєму полі зуміла обіграти Іспанію. Підопічні Яна Козака відкрили рахунок на 17 хвилині - Касільяс допустив грубу помилку, пропустивши м'яч після удару Куцка. Пропустивши, Іспанія великими силами пішла вперед. Але відігратися змогла тільки на 82 хвилині. Новачок збірної Алькасер, який вийшов на поле лише на 71 хвилині, відновив паритет. На 87 хвилині Штох, скориставшись грубою помилкою Піке, подарував Словаччини свято - 2:1!

В іншому матчі дня Люксембург ледь не відібрав очки в Македонії. Балканцям удалося вирвати перемогу в компенсований час.

У неділю в 3 турі Україна у Львові прийме Македонію, Білорусь зіграє зі Словаччиною, а Іспанія - з Люксембургом.

Нагадаємо, до фінальної частини Євро-2016 вийдуть дві найсильніші збірні групи, третя команда вирушить у плей-оф.

СЛОВАЧЧИНА – ІСПАНІЯ – 2:1

Голи: Куцка, 17, Штох, 87 – Пако Алькасер, 82

МАКЕДОНІЯ – ЛЮКСЕМБУРГ – 3:2

Голи: Трайковські, 20, Яхович, 66 (пенальті), Абдурахімі, 90+2 – Бенсі, 39, Тюрпель, 44