>

"Дніпро" безнадійно програв "Інтеру" в Лізі Європи

Підопічні Маркевича зіграли погано, до того ж рефері симпатизував гостям

«Дніпро» у першому турі Ліги Європи в Києві поступився італійському «Інтеру». Єдиний м'яч у грі провів Д'Амброзіо на 71 хвилині матчу, скориставшись грубою помилкою Стринича і Мазуха. Та й Бойко, який пропустив м'яч між ногами, міг зіграти в цьому епізоді краще. До того часу «Дніпро» грав у меншості. На 67 хвилині з поля вигнали (за два «гірчичники») Руслана Ротаня. Обидва попередження арбітр зустрічі Фелікс Цваєр висмоктав із пальця.

Однак нарікати на арбітра «Дніпру» не варто. Підопічні Маркевича провалили матч. Фірмовий удар Коноплянки з-за меж штрафного (Ханданович подужав) - от і все, що створив «Дніпро» біля чужих воріт. А пробив Євген на 20 секунді матчу.

В іншому матчі групи азербайджанський «Карабах» на своєму полі пошматував «Сент-Етьєн». Французи, фаворити зустрічі, не змогли забити господарям. «Карабах» також не домігся успіху в атаці. У підсумку - 0:0.

У другому турі «Дніпро» на виїзді зіграє з «Сент-Етьєном», а «Інтер» прийме «Карабах».

«Дніпро» - «Інтер» - 0:1

Гол: Д'Амброзіо, 71