>

Збірна США, не напружуючись, виграла ЧС

Сербія у фіналі протрималася тільки п'ять хвилин

Чемпіонат світу в Іспанії завершився прогнозованою перемогою збірної США. Американська команда, укомплектована гравцями з НБА, не мала проблем у жодному з матчів мундіалю. Ось і у фіналі Сербію вистачило лише на п'ять хвилин.

Балканці приголомшливо розпочала матч. Мілош Теодосич справно набирав легкі очки і регулярно знаходив Радульїцу під чужим щитом. Серби якоїсь миті навіть спіймали кураж, завдяки якому повели 15:7. Але на цьому казка скінчилася.

Тренерський штаб США взяв тайм-аут, і від сербського куражу не залишилося й сліду. Харден і Фарід видали божевільну двохвилинку - 15:0! Наприкінці чверті «Дрім-тім» уже впевнено лідирувала - 35:21. Зазначимо, що в першій чверті баскетболісти США реалізували 6 «триочкових» із 6!

У другій чверті США продовжували дивувати своєю влучністю. До великої перерви Ірвінг, Харден і Каррі влучили 11 разів з-за дуги із 16. Сербія мала лише три прицільні кидки з 11. Як результат, рахунок 67:41 після другої чверті. Після великої перерви розгром тривав.

Найціннішим гравцем ЧС став розігруючий збірної США Кайра Ірвінг. У дев'ятьох матчах на турнірі Ірвінг набирав 12,1 очка і 3,6 асиста в середньому за 24 хвилини на паркеті.

Наступний ЧС відбудеться аж 2019 року.

США - Сербія - 129:92 (35:21, 32:20, 38:26, 24:25)

США: Ірвінг (26 + 4 передач), Каррі (10), Харден (23), Фарід (12 + 7 підбирань), Девіс (7) - старт; Томпсон (12), Казінс (11 + 9 підбирань), Гей (11), ДеРозан (10), Драммонд (6), Пламлі (1), Роуз (0 + 6 передач)

С: Теодосич (10 + 7 передач), Калинич (18), Богданович (15), Б'єліца (18 + 4 передачі), Радульїца (9) - старт; Штимац (7), Йович (6), Крстич (4), Маркович (3), Катич (2), Бірчевич (0), Симонович (0).