>

Захисник, відбивши два пенальті, подарував "Лудогорцю" ЛЧ

Дива у футболі трапляються

У середу болгарський "Лудогорець" вперше у своїй історії пробився до групового етапу Ліги чемпіонів. В зубодробильному протистоянні чемпіон Болгарії переміг румунський "Стяуа".

"Лудогорець", поступившись у першому матчі 0:1, лише на 89 хвилині зумів забити (Вандерсон) і перевести гру в овертайм. На 118 хвилині (за 2 хвилини до закінчення матчу) болгари практично розпрощалися з надіями зіграти в ЛЧ: голкіпера команди Стоянова видалили за фол останньої надії і на ворота змушений був стати польовий гравець. Вибір припав на румунського захисника (!!!) Космина Моці. В серії пенальті, здавалося, у болгар шансів немає. З польовим гравцем у воротах! Але Моці зробив неймовірне, відбивши два удари!!!

Додамо, що 30-річний Моці в Румунії в протягом семи років грав за бухарестське "Динамо" - непримиренного ворога "Стяуа".