>

Бразилія "перебила" Німеччину за кількістю ударів по воротах

Бундестім зіграв раціонально й ефективно

Учора збірна Німеччини розгромила Бразилію в півфіналі ЧС - 7:1. Бундестім провів зразково-показовий матч. Футболісти Німеччини продемонстрували дивовижну ефективність в атаці.

Німці за перші 30 хвилин завдали у рамку воріт Сезара 7 ударів, 5 із яких завершилися голами. Причому два неточні удари на рахунку одного футболіста - Клозе. Усього ж за матч футболісти Бундестіму завдали 14 ударів: 10 - у "рамку", 7 голів! Андре Шюррле, який вийшов на 58 хвилині, завдав 2 ударів по воротах і оформив дубль за 10 хвилин.

Такій ефективності посприяли якісна гра центральних півзахисників команди. Німеччина повністю контролювала гру в центрі поля зусиллями Тоні Крооса (67 точних передач із 71) і Бастіана Швайнштайгера (60 із 62).

Бразильці ж завдали 18 ударів по воротах Нойєра, з яких мети досягли 8. Більше вони зробили тільки в зустрічі з аутсайдером турніру Камеруном (9 з 18).