>

Збірна Голландії вийшла у чвертьфінал ЧС

Збірна Голландії стала третім чвертьфіналістом ЧС

У Форталезі завершився третій матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Голландії виграла в команди Мексики з рахунком 2:1.

Перший тайм був доволі нудним і не приніс голів, пише УНІАН.

Гра "розкрилася" у другому таймі, після того як Дос Сантос відкрив рахунок чудовим ударом з-за меж штрафного. Решта часу другого тайму минула під диктовку голландців, які повністю домінували і постійно "закидали" суперника кутовими.

Проте до 88 хвилини мексиканці лідирували. Тимчасом драматична кінцівка переламала перебіг гри. На 88 хвилині Веслі Снейдер скористався єдиною помилкою воротаря мексиканців Гільєрмо Очоа і хльостким ударом уразив порожній кут воріт.

А вже в доданий арбітром час, на 92 хвилині, Арьєна Роббена збили у штрафному мексиканців - пенальті реалізував Клаас-Ян Хунтелаар: 2:1.

Отже, збірна Голландії стала третім чвертьфіналістом ЧС.

Нагадаємо, чемпіонат світу з футболу проходить у Бразилії з 12 червня по 13 липня.