>

Вільямс знову осоромилася на "Шоломі"

З "Чорною Пантерою" безумовно щось не так

Серена Вільямс у сезоні-2014 жодного разу не змогла дістатися хоча б чвертьфіналу на турнірах "Великого Шолома".

Апофеозом невдач американки стала поразка вже в третьому колі її коронного турніру - Вімблдону. З іншого боку, першу ракетку світу вибила дуже незручна для неї суперниця - француженка Алізе Корне (24-та).

Корне перемогла у трьох сетах - 1:6, 6:3, 6:4. Матч тривав 2 години 4 хвилини. Рахунок в особистому протистоянні став 3:3.

Додамо, що Вільямс-молодша ніяк не може здійснити свою мрію: випередити Роджера Федерера за кількістю "шоломових" титулів. У американки залишається 17 трофеїв.

Швейцарець, до слова, наразі ще продовжує похід за своїм 18 титулом. У суботу Роджер у трьох сетах розібрався з колумбійцем Хиральдо - 6:3, 6:1, 6:3.

В 1/8 фіналу суперником Роджера стане Томмі Робредо, в п'яти сетах зломив опір торішнього півфіналіста Єжи Яновича.