>

"Лос-Анджелес" здобув другу перемогу у фіналі Кубка Стенлі

"Рейнджери" наступили на старі граблі

«Лос-Анджелес» виграв другий поєдинок у фіналі проти «Рейнджерс». Цей поєдинок пройшов за сценарієм першої гри. «Рейнджери» знову блискуче розпочали матч, закинувши в першому періоді дві «сухі» шайби. Але, як і в першій грі, «королі» продемонстрували характер, зумівши витягнути гру за рахунку 2:4 на користь суперника. На 48-й хвилині Габотк зрівняв рахунок, а Браун в овертаймі закинув переможну шайбу.

Зазначимо, що цей поєдинок зібрав рекордну телевізійну аудиторію. На каналі NBC матч подивилися 6,4 мільйона телеглядачів.

Тепер фінальна серія переїжджає у Нью-Йорк. «Рейнджери» прийматимуть суперників 9 і 11 червня.

«Лос-Анджелес» - «Нью-Йорк Рейнджерс» 5:4 (у другому овертаймі) (0:2, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 10:48 Макдонаг - 4 (Домінік Мур) - 0:1, 18:46 Зуккареллі - 5 (Макдонаг, Брассар) - 0:2, 21:46 Столл - 3 (Вільямс, Кінг) - 1:2, 31 : 24 Сан Луї - 7 (Степан, Крайдер - більш) - 1:3, 34:39 Мітчелл - 1 (Войнов, Вільямс - більш) - 2:3, 34:50 Брассар - 6 (Зуккареллі) - 2:4, 41:58 Кінг - 3 (Грін, Вільямс) - 3:4, 47:36 Габорик - 13 - 4:4, у другому овертаймі 10:26 Браун - 5 (Мітчелл, Копітар) - 5:4

Воротарі: Квік - Лундквіст

«Лос-Анджелес» веде в серії 2:0