>

Джордж розбив "Маямі" у п'ятому матчі серії

Шостий матч серії відбудеться у Маямі 31-го травня

"Індіана" зуміла на своєму паркеті перемогти "Маямі" скоротивши розрив у серії до мінімуму: 3-2 на користь "Хітс".

П'ятий матч серії розвивався за непередбачуваним сценарієм. Команди постійно обмінювалися ривками. Так, у першій чверті "Пейсерз" відірвалися на 10 очок, але у другій чверті "Хітс" завдали удару у відповідь, вигравши 15 очок.

Після великої перерви "гойдалки" продовжилися. Наприкінці гри удача посміхнулася господарям, котрі виграли матч з різницею в три очки. Героєм зустрічі став Пол Джордж, який набрав 37 очок. При цьому в останній вирішальній чверті Пол набрав 21 очко. Лідер гостей Леброн Джеймс набрав лише 7 пунктів, встановивши особистий антирекорд.

"Індіана" - "Маямі" 93:90 (22:16, 11:26, 31:15, 29:33)

І: Джордж (37 + 6 підбирань + 6 перехоплень), Вест (19 + 9 підборів), Стівенсон (12 + 5 підбирань + 5 передач), Хібберт (10 + 13 підборів).

М: Бош (20 + 10 підборів), Вейд (18 + 8 підбирань + 7 передач + 6 втрат), Льюїс (18), Аллен (15), Чалмерс (8 + 8 підбирань + 5 передач), Джеймс (7).

Рахунок у серії: 3-2 на користь "Маямі".