>

"Рейнджери" завдали "Монреалю" третьої поразки

"Нью-Йорку" до фіналу Кубка Стенлі залишилося виграти один матч

"Рейнджери" втретє переграли "Монреаль" у фіналі "Сходу". "Канадієнс" добре провели перший період, але Лундквіст в воротах був надійним. А ось його опонент Токарскі намудрував, дозволивши Хагеліну відзначитися в меншості. У другому періоді Булліон зрівняв рахунок, але до перерви "Рейнджерс" знову вийшли вперед - Брассар закинув шайбу.

У дебюті третього періоду Саббен в більшості знову зрівняв рахунок. В овертаймі чашу терезів на користь "Нью-Йорка" схилив канадець Сан-Луї.

П'ятий матч в серії відбудеться в Монреалі 27 травня

.

"Нью-Йорк Рейнджерс" - "Монреаль" 3:2 (у першому овертаймі) (1:0, 1:1, 0:1, 1:0)

Шайби: 7:18 Хагелін - 6 (Бойл, Макдонаг - менш) - 1:0, 28:08 Булліон - 2 (Дешарне, Бурк) - 1:1, 39:04 Брассар - 5 (Джірарді, Лундквіст) - 2: 1, 42:00 Саббен - 5 (Марков, Дешарне - більш) - 2:2, у першому овертаймі 6:02 Сан-Луї - 6 (Хагелін, Річардс) - 3:2

Воротарі: Лундквіст - Токарскі

"Нью-Йорк" перемагає в серії 3:1.