>

Екс-арбітр ФІФА: розмови про матч "Дніпро" - "Волинь"? Порахуйте кількість фолів - і все зрозумієте

Луцька команда була приречена

Матч «Дніпро» - «Волинь» (5:1) далі ворохобить футбольну Україну. Нагадаємо, впевнена перемога господарів спричинила велику кількість запитань. Кілька експертів і фахівців здивовані рівнем гри, яку показали луцькі футболісти у другому таймі матчу з «Дніпром».

Свою думку про гру висловив й екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар:

«У поєдинку «Дніпро» - «Волинь» дніпропетровці грали у другому таймі точно так само, як і в першому. От тільки з результативністю у «Дніпра» стало все з точністю до навпаки. «Волинь» була приречена на поразку.

Щодо напруження боротьби, то про неї можна судити за кількістю фолів у другій половині. Їх було лише по п'ять - як з одного, так і з іншого боку».