>

Україна перемогла "Адмірал" у Хабаровську

У складі нашої команди виконувала соло трійка Тимченко - Матерухін - Шафаренко

Збірна України на зборі в Хабаровську провела перший контрольний поєдинок. Суперником української збірної став клуб КХЛ - "Адмірал" з Владивостока.

Українці відкрили рахунок на 2-й хвилині (Тимченко), але на перерву пішли, програючи у рахунку. Воробйов і Бортніков пробили Гайдученка. У другому періоді підопічні Назарова зрівняли рахунок, а в третьому періоді закинули ще дві шайби.

Четверту шайбу Тимченко закидав в меншості і вже у порожні ворота суперників.

Нагадаємо, в Хабаровську збірна України готується до ЧС у першому дивізіоні, який відбудеться у Південній Кореї.

"Адмірал" - Збірна України 2:4 (2:1, 0:1, 0:2)

Шайби: 1:12 Тимченко (Шафаренко, Матерухін) - 0:1, 12:11 Воробйов (Соколов, Баранов) - 1:1, 19:59 Бортніков (Грачов) - 2:1, 21:51 Матерухін (Шафаренко) - 2:2, 52:23 Матерухін (Шафаренко, Тимченко) - 2:3, 57:56 Тимченко (менш, п.в.) - 2:4

Воротарі: Стельмах - Гайдученко