>

Канада розгромила Швецію у хокейному олімпійському фіналі

Північноамериканці у вирішальному матчі були нестримні

Збірна Канади виграла олімпійський хокейний турнір. У фіналі підопічні Майка Бебкока розгромили Швецію - 3:0. "Тре Крунур" не змогли нав'язати боротьбу суперникам - перевага північноамериканців була величезною.

У першому періоді Тейвз, підставивши ключку під кидок Картера, послав шайбу між щитків Лундквіста - 1:0. У другому періоді грубою помилкою Ерікссена скористався Кросбі. Сідні, утікши на рандеву з голкіпером, подвоїв перевагу Канади.

У третьому періоді ще одну помилку захисників Швеції втілив у гол Куніц - 3:0. Голкіпер Канади Прайс провів другий "сухий" матч поспіль - у півфіналі Канада переграла США з рахунком 1:0.

Зазначимо, що Тейвз, Кросбі і Куніц забили свої перші шайби на Олімпіаді.

Канада виграла третю Олімпіаду (2002, 2010) з п'яти, в яких брали участь гравці НХЛ. На рахунку Швеції - дві перемоги на Олімпіадах (1994, 2006).

Нагадаємо, третє місце зайняла Фінляндія.

Канада - Швеція - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 12:55 - Тейвз (Картер, Вебер). 35:43 - Кросбі. 49:04 - Куніц.