>

"Матусин синочок" допоміг США випередити Росію

Штати випередили господарів Ігор на 1 нагороду в медальному заліку

Девід Уайз виграв золоту медаль Олімпіади-2014 у скі-хафпайпі (дисципліна фристайлу). Американець випередив Майкла Редла і француза Кевіна Роллана.

Для Девіда це перша олімпійська медаль у кар'єрі. У 2013 році Уайз став чемпіоном світу у скі-хафпайпі, а також виграв Кубок світу. На лижі Девід став у 5 років - його батькам, які захоплювалися гірськими лижами, просто набридло з ним панькатися. В 11 років юному лижникові набридло кататися схилами, і він вибрав більш екстремальний вид спорту - фристайл. Батьки були не проти, так все і почалося. Зараз Уайз - один з найсильніших скі-хафпайперів світу. У вільний від лиж час Девід разом із дружиною Олександрою керує молодіжною групою в місцевій церкві.

Уайз приніс США шосте "золото" - так американці обійшли Росію в медальному заліку і за загальною кількістю нагород. Зараз в активі США 20 медалей (6 +4 +10). У Росії 19 нагород. Зазначимо, що у фристайлі спортсмени з США в Сочі завоювали 6 медалей (2 "золота", 2 "срібла", 2 "бронзи").