>

"Динамо" забило 8 м'ячів болгарському "Любимцю"

Іспанський збір кияни завершили впевненою перемогою

Київське "Динамо" в останньому контрольному поєдинку на зборі в Іспанії розгромило болгарський "Любимець" - 8:0.

Кияни відкрили рахунок на 11 хвилині. Ідейє замкнув простріл Гусєва. Подвоїв перевагу "Динамо" ударом з-поза меж штрафного Мігель Велозу.

У другому таймі кияни знищили опонента, забивши 6 м'ячів. По дублю на свій рахунок записали Калитвинцев і Ярмоленко, а ще по голу в ворота "Любимця" забили Сидорчук та Безус.

Нагадаємо, 20 лютого "Динамо" в рамках 1/16 фіналу ЛЄ прийме іспанську "Валенсію".

"Динамо" - "Любимець" - 8:0

Голи: Ідейє, 11, Велозу, 32, Калитвинцев, 50, 78, Сидорчук, 61, Ярмоленко, 63, 75, Безус, 90.

"Динамо" (1 тайм): Рибка, Данило Сильва, Віда (Хачеріді, 19), Драгович, Макаренко, Гусєв, Вукоєвич, Велозу, Беланда, Идейе, Ленс.

«Динамо» (2-й тайм): Коваль, Хачериди (Селин, 67), Рыжук, Ягодинскис, Калитвинцев, Аруна, Цуриков, Сидорчук, Безус, Ярмоленко, Кравець.