>

Селянне і Ягр відзначилися в першому турі олімпійського хокейного турніру

Старань Яромира для перемоги над всесильними шведами не вистачило

Финляндия очень результативно стартовала в Сочи

У середу в Сочі стартував хокейний турнір. Першими на лід вийшли команди з групи С. Збірна Швеції впевнено переграла Чехію - 4:2.

Шведи блискуче провели перший період, закинувши у ворота слов'ян 2 шайби. У другому періоді "Тре Крунур" продовжували домінувати, відзначившись ще двічі. Після вагомішої переваги шведи зупинилися і ледь не поплатилися за це. Спочатку Жидлицький потужно клацнув в "дев'ятку", а через дві хвилини свою першу шайбу на турнірі закинув легендарний Яромир Ягр. Яромир відзначився вже на п'ятій Олімпіаді. На більше чехів не вистачило.

У матчі збірних Швейцарії та Латвії закинули всього одну шайбу. За 8 секунд до кінця гри удача посміхнулася Швейцарії.

У другому турі Шведи змагатимуться зі Швейцарією, а чехи зіграють з Латвією.

У четвер збірна Фінляндії розгромила оборону Австрії - 8:4. 43-річний Теєму Селянне зумів відіграти лише один період за свою команду. На другому ветеран вже не вийшов через травму в області шиї. Найстарший гравець чоловічого хокейного турніру Олімпіади в першому періоді зробив одне результативне передавання.

В іншому матчі цієї групи сьогодні зустрінуться збірні Канади та Норвегії.

Латвія - Швейцарія - 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Шайба: Мозер, 59:52 (0:1).

Чехія - Швеція - 2:4 (0:2, 2:2, 0:0)

Шайби: Карлссон (Екман-Ларссон, Стін), 10:07-6х5 (0:1). Белгрунд (Екман-Ларссон, Лундквіст), 13:17 (0:2). Зеттерберг (Ландеског, Кронвалл), 20:51 (0:3). Карлссон (Д.Седін, Бекстрем), 24:07-бол. (0:4). Жидлицький (Еліас), 28:12 (1:4). Ягр (Плеканець, Каберле), 30:01 (2:4).

Фінляндія - Австрія - 8:4 (4:2, 2:0, 2:2)

Шайби: Грабнер (Раффль), 00:36 (0:1). Гранлунд (Селянне, Ватанен), 05:15 (1:1). Хундерпфундт (Ванек), 09:19 (1:2). Лепісто (Йокинен, Рууту), 11:23 (2:2). Маатта (Йокинен), 19:25 (3:2). Іммонен (Лехтеря, Вяанянен), 19:33 (4:2). Йокинен (Контіола), 21:43 (5:2). Контіола (Гранлунд), 32:10 (6:2). Грабнер (Леблер, Раффль), 41:29 (6:3). Іммонен (Барков, Ватанен), 51:25-бол. (7:3). Грабнер, 54:22 (7:4). Гранлунд (Тимонен, Ватанен), 58:25 (8:4).