>

Ковальчик завоювала для Польщі друге "золото"

48-річна Анжеліка ді Сільвестрі на старт не вийшла

Збірна Польщі завоювала друге "золото" на Олімпіаді в Сочі. Слідом за Камілом Стохом (стрибки з трампліна) відзначилася Юстина Ковальчик.

Юстина була першою в лижній гонці на 10 км класичним стилем. Шарлотта Кала зі Швеції відстала від Юстини на 18,4 секунди. Бронзова медаль дісталася Терезі Йохауг (Норвегія).

Зазначимо, що Ковальчик у Ванкувері перемогла в гонці на 30 км. А на цій дистанції чотири роки тому сильною була Кала.

Наша Валентина Шевченко фінішувала 24-ою. Українка пробігла дистанцію за 30.33 хвилини. Це кращий результат серед українських лижниць. Тетяна Антипенко завершила гонку 30-й (31.06.9). Катерина Григоренко пробігла 10 км за 32.03.5 й фінішувала 49-й. Марина Лісогор посіла 58-е місце (33.35.4).

Краща з росіянок Наталія Жукова фінішувала сьомою.

А ось очікуваної події - старту 48-річної лижниці Анжеліки Морроне ді Сільвестрі - глядачі так і не дочекалися. Анжеліка, найстарша спортсменка в історії Ігор, на старт так і не вийшла. Ді Сільвестрі вперше в історії зимових олімпіад приїхала на ігри у складі острова Домініка. Під прапором цієї держави в змаганнях візьме участь і чоловік спортсменки - 46-річний Гарі ді Сільвестрі.

Пара спеціалізується на бігових лижах приблизно 15 років, але в змаганнях FIS вперше взяла участь тільки в нинішньому сезоні - для того, щоб виконати олімпійський норматив.