>

НБА: тренер-дебютант переміг "Сан-Антоніо"

"Шпори" не поставилися до суперника серйозно

"Індіана" без проблем переграв "Денвер". "Інохідці" продемонстрували хорошу реалізацію кидків (57,5% проти 38%), вигравши кожну з чвертей. Максимальне лідерство "Індіани" у матчі становило 39 очок.

"Нью-Орлеан" мало не виграв у "Торонто" в гостях. "Репторз" домінували в першій чверті й відірвалися від опонентів на 11 очок. У другій чверті гості скоротили розрив у рахунку, але після великої перерви "Торонто" знову втік у відрив - на 18 пунктів. В останній чверті гру у свої руки взяв Еванс, який реалізував 4 кидки поспіль. Як підсумок, "Нью-Орлеан" скоротив розрив у рахунку до одного очка. Але на більше гостей не вистачило. Як тільки запахло смаженим, "Репторз" зробили ривок 7:0 і вирішили результат поєдинку на свою користь.

Джон Лойєр в першому матчі на чолі "Детройта" переграв "Сан-Антоніо". "Шпори" в фіаско можуть звинувачувати тільки себе - у другій і третій чвертях гості 15 разів втрачали м'яч.

"Індіана" - "Денвер" 119:80 (31:20, 30:20, 24:16, 34:24)

": Уест (25), Хібберт (14 + 12 підбирань + 4 блок-шоти), Джордж (12 + 5 підбирань), Стівенсон (12 + 6 підбирань), Скола (11 + 8 підбирань), Хілл (10 + 7 підбирань + 5 передавань).

Д: Чендлер (17 + 5 підбирань), Хіксон (12 + 8 підбирань), Хемілтон (11), Фой (9 + 10 передавань).

"Торонто" - "Нью-Орлеан" 108:101 (31:20, 18:29, 33:21, 26:31)

Т: Паттерсон (22 + 6 підбирань), ДеРозан (22), Лаурі (19 + 12 передавань + 7 підборів), Росс (14), Хенсбро (12 + 6 підбирань).

НО: Еванс (23 + 10 передавань + 5 підбирань + 3 перехоплення), Девіс (19 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Робертс (18), Гордон (10).

"Детройт" - "Сан-Антоніо" 109:100 (25:24, 34:24, 33:24, 17:28)

Д: Дженнінгс (21 + 6 передавань), Стакі (20), Монро (15 + 10 підбирань), Драммонд (14 + 9 підбирань + 3 блок-шоти), Сміт (12 + 6 підбирань), Сінглер (10 + 6 підбирань).

СА: Белінеллі (20 + 5 підбирань), Діао (12), Данкан (11 + 8 підбирань + 6 втрат), Паркер (11), Джозеф (11 + 9 передавань).

"Мілуокі" - "Бостон" 86:102 (24:26, 22:23, 22:21, 18:32)

М: Найт (22 + 5 підбирань + 5 втрат), Ніл (17), Хенсон (16 + 5 втрат).

Б: Грін (29), Олінік (14 + 11 підбирань), Саллінджер (13 + 10 підбирань + 4 блок-шоти), Прессі (13 + 6 передавань), Басс (12 + 7 підбирань).

"Міннесота" - "Х'юстон" 89:107 (28:34, 30:33, 20:15, 11:25)

М: Лав (31 + 10 підбирань), Бадінгер (15 + 7 підбирань), Швед (11), Мба а Муте (10), Тюріаф (2 + 10 підбирань), Рубіо (7 + 9 передавань + 7 підбирань).

Х: Парсонс (20 + 6 передавань), Харден (19 + 5 підбирань + 5 передавань), Ховард (18 + 15 підбирань + 3 блок-шоти + 6 втрат), Джонс (14), Беверлі (14 + 5 підбирань + 3 перехоплення).

"Голден Стейт" - "Філадельфія" 123:80 (29:21, 37:12, 32:19, 25:28)

ГС: Спейтс (32 + 8 підбирань + 3 блок-шоти), Каррі (23 + 8 передавань + 5 підбирань + 7 втрат), Лі (13 + 13 підбирань), Грін (11 + 11 підбирань + 4 блок-шоти), Ігуодала (11 + 7 підбирань + 6 передавань), Барнс (11).

Ф: Картер-Вільямс (24), Янг (12 + 3 перехоплення), Тернер (12 + 3 перехоплення).