>

"Ліверпуль" забив п'ять м'ячів у ворота лідера чемпіонату Англії

"Червоні" розчавили команду Арсена Венгера

У 25 турі англійської Прем'єр-ліги «Ліверпуль» розгромив лідера чемпіонату - лондонський «Арсенал» - 5:1.

«Червоні» з перших секунд матчу помчали в атаку і попросту розгромили «канонірів». Уже до 20-ї хвилини голкіпер «Арсеналу» Войцех Щесни чотири рази капітулював. Два голи на свій рахунок записав захисник «Ліверпуля» Шкртел, якому асистував Джеррард. Потім відзначилися Стерлінг і Старрідж. У другому таймі добив гостей Стерлінг. На 69-й хвилині підсолодив пігулку Арсену Венгеру іспанець Артета.

Розгромивши «Арсенал», мерсисайдці оновили власний гольовий рекорд.

За даними Infostrada, за підсумками 25 проведених турів «Ліверпуль» уперше в історії АПЛ забив 63 м'ячі (2,52 гола за матч).

Причому 23 з них - на рахунку уругвайця «червоних» Суареса, який є кращим бомбардиром ліги.

Додамо, що в розіграші першості Англії більше від «Ліверпуля» забив тільки «Ман Сіті» (68 м'ячів).

У суботу «городяни» зіграли в нічию з «Норвичем» - 0:0.

Таким чином, на 1 місце

вийшов «Челсі» (56 очок). «Арсенал» опустився на 2 місце (55). 54 пункти в активі «Манчестер Сіті». «Ліверпуль» із 50 очками займає 4 місце.

«Ліверпуль» - «Арсенал» - 5:1

Голи: Шкртел, 1, 10, Стерлінг, 30, 52, Старрідж, 20 – Артета, 69 (пен.).