>

Американський Супербоул завершився історичною перемогою "Сіетла"

180 мільйонів телеглядачів спостерігали за грандіозним фіналом

"Сіетл Сіхоукс" вперше в історії переміг у Супербоулі йому вдалося стримати найбільш гостроатакуючу команду НФЛ "Денвер Бронкос".

Вирішальний матч відбувся у Нью-Джерсі, якому було довірено 48-й в історії Супербоул. Телеаудиторія цього поєдинку становила 180 мільйонів глядачів. Національний гімн США перед початком зустрічі виконала оперна співачка Рене Флемінг, а в перерві на арені MetLife Stadium виступили Бруно Марс і група Red Hot Chili Peppers.

"Сіетл" повністю переграв "Денвер" й переміг з рахунком 43:8.

Це був матч, в якому оборона була набагато сильнішою за напад. Вже до перерви рахунок був 22:0 на користь "Сіетла", і "Денвер" свої очки зміг набрати лише наприкінці гри.

MVP Супербоула назвали захисника - Малькольма Сміта.

Тим часом знаменитий боксер Флойд Мейвезер спростував інформацію про те, що поставив на матч десять мільйонів доларів.

Він написав спростування у своєму Instagram. "Мої вітання, "Сіетле". З перемогою в Супербоулі! І на замітку - я не ставив 10 мільйонів на "Бронкос". Якщо вже на те пішло, я взагалі не робив жодної ставки".