>

"Донбас" виграв останній "передолімпійський" матч КХЛ

Сезон КХЛ відновиться після зимової Олімпіади в Сочі

У Донецьку завершився останній матч регулярного чемпіонату Континентальної хокейної ліги перед "олімпійською" перервою на Ігри-2014 в Сочі. "Донбас" приймав підмосковного "Атланта" (Митищі) і виграв з рахунком 3:2.

На ювілейний, 50-й матч "Донбас" виходив у ролі очевидного фаворита, займаючи третє місце в турнірній таблиці Західної конференції КХЛ, повідомляє УНІАН.

Після нерезультативного першого періоду підмосковні хокеїсти захопили перевагу на самому початку другої 20-хвилинки. Рахунок на 22-й хвилині відкрив Ігор Радулов.

Наприкінці періоду господарі льоду завдяки дублю фінського легіонера Теєму Лайне не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. А в середині третього періоду український легіонер у складі "Атланта" Олексій Міхнов зрівняв рахунок - 2:2.

В овертаймі команди не змогли вирішити результат гри, а в серії булітів успішнішими виявилися господарі. Вирішальний кидок у грі виявився на рахунку Ренді Робітайла - 3:2.

Отже, донеччани набрали в 50 матчах 90 очок і, як і раніше, займають третє місце.

Сезон КХЛ відновиться після Ігор у Сочі 26 лютого.