>

"Динамо" не змогло забити "Стяуа"

В атаці вихованці Блохіна не досягли успіху

Київське "Динамо" провело четвертий контрольний поєдинок на першому зборі в Іспанії. Суперником киян стала румунська "Стяуа". Голів у цій зустрічі забито не було.

"Динамо" володіло невеликою ігровою перевагою, однак, втілити її в забитий м'яч так і не вдалося. Удари Ідейє і Велозу мети не досягли, а з ударом Гармаша впорався голкіпер.

Після перерва картини гри не змінилася. Футболісти "Стяуа", діючи деколи дуже жорстко, відбивалися, а "динамівці" безуспішно штурмували ворота суперників. У підсумку, 0:0.

30 січня "Динамо" зустрінеться з "Локомотивом" із Пловдіва.

"Динамо" - "Стяуа" - 0:0

"Динамо" (перший тайм): Коваль, Віда, Драгович, Хачеріді, Тремулінас, Велозу, Гармаш, Безус, Гусєв, Ленс, Ідейє

"Динамо" (другий тайм): Рибка, Цуріков, Вукоєвич, Ягодінскіс, Макаренко, Сидорчук, Аруна, Ярмоленко, Беланда, Кравець, Мбокані.