>

"Донбас" вийшов на 3-є місце в конференції

"Локо" господарів нічим не здивував

«Донбас», вигравши у ярославського «Локомотива», піднявся на третє місце у конференції. Перевага донеччан у цій грі не піддавалася сумнівам. Гості в площину воріт Яна Лацо завдали лише 19 кидків (у господарів - 27). Українська команда в кожному з періодів відзначилися закинутою шайбою.

У першому періоді відкрив рахунок Віктор Захаров. Для 20-річного нападника це дебютна шайба в КХЛ. Всього Віктор провів 19 ігор у Лізі.

У дебюті другої третини відзначився Кашпар. Лукаш поставив крапку в комбінації за участю Федотенко і Робітайла. Нарешті, під кінець гри більшість реалізував Клей Уїлсон.

Наступний домашній матч «Донбас» проведе у середу проти «Атланта».

На даний момент «Донбас» займає 3-є місце на «Заході»: 88 очок, 49 ігор. Ідентичні показники у «Лева». На 5-6-е місця вийшли ризьке «Динамо» та «Медвешчак» (85 очок, 50 ігор). Очолює конференцію московське «Динамо» (105, 49). В активі пітерського СКА 98 очок в 50-и матчах.

«Донбас» – «Локомотив» (Ярославль) – 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0. Захаров – 17:06, 2:0. Кашпар (Федотенко, Робітайл) – 20:44, 3:0. Уілсон (Якуценя, Подхрадскі) - 57:31-бол.