>

Шуплер: "Суперник використовував свої гольові моменти, а ми ні"

Коуч "Донбасу" закликає не опускати рук, а працювати, працювати, працювати.

Юліус Шуплер залишився незадоволений грою нападників у програному матчі з "Амуром":

"Вели в рахунку 1:0, але потім пропустили дві шайби. Це вплинуло на стан гравців. Створювали багато моментів, але не реалізували їх. В останньому періоді перекроїли трійки, але це не дало позитивного результату. Ми добре грали в останньому періоді, хлопці старалися. Суперник використовував свої гольові моменти, а ми ні. Але головний мінус у тому, що ми програли.

Нам нелегко вигравати, треба трудитися, суперники роблять серйозний опір в обороні. Була видовищна гра, але ефективність кидків не на тому рівні, щоб вигравати матчі.

Коли в стрій повернеться Лацо? Цього тижня він проведе низку контрольних знімків, у статиці, в русі й так далі. Сподіваємося, що на початку жовтня він приїде в Донецьк і почне тренуватися з командою".