>

УЄФА дискваліфікувала футболіста на 10 років

Півзахисника збірної Мальти Кевіна Саммута визнано винуватим в організації договірного матчу.

Цією зустріччю виявився відбірний поєдинок чемпіонату Європи 2008 року між командами Норвегії та Мальти. Зустріч завершилася з рахунком 4:0 на користь норвежців, які забили три м'ячі за останні 18 хвилин. Саммут, один із трьох причетних до скандалу гравців, був замінений у перерві. УЄФА стверджує, що не має доказів, які дозволили б усунути від футболу двох інших футболістів.

Саммут зазначив, що мав намір оскаржити рішення, яке його адвокати назвали "відверто несправедливим".

"Деякі говорили, що мені слід розкрити особи інших людей - і тоді мені пом'якшили б покарання. Але я нічого не знаю і жодних протизаконних дій не вчиняв. Що я можу розповісти?" - заявив 31-річний гравець "Валлетти".

Президент Футбольної асоціації Мальти Норман Дарманін Демаджо зазначив, що учасниками скандалу стали кілька людей, а загальна сума ставок на матч сягнула 200 тисяч євро.