>

Євробаскет-2013: важкий, але переможний старт України

У стартовому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2013 року збірна України в Дніпропетровську в присутності понад п'яти тисячі глядачів здобула перемогу над командою Угорщини з рахунком 77:71.

За кілька хвилин до кінця четвертої чверті підопічні Майка Фрателло поступалися 66:71, але показали дивовижне закінчення - 11:0, яке визначило загальну перемогу.

Добрі нерви Бертта з чотирма влучними штрафними і кидок Печерова поклали угорців на лопатки. Найрезультативнішим у складі української команди був Сергій Гладир.

Наступний поєдинок кваліфікації українці проведуть 18 серпня на виїзді з Австрією, а 21 серпня в київському Палаці Спорту прийматимуть Хорватію.